Helldivers 2 se aktuálně stává nejdiskutovanější hrou

Helldivers 2 se aktuálně stává nejdiskutovanější hrou

15 února, 2024 0 Od

Helldivers 2, očekávané pokračování oblíbené kooperativní střílečky, přistálo na PlayStation 5 a PC s bouřlivým úspěchem. Přes počáteční technické potíže se hra rychle vyšplhala na vrchol prodejních žebříčků.

Helldivers 2 aktuálně diskutovanou hrou

Helldivers 2 se po svém nedávném vydání na PlayStation 5 a PC stalo středem pozornosti herní komunity. Hra, vyvinutá studiem Arrowhead, se potýkala s počátečními technickými problémy, jako byly potíže se spárováním hráčů a stabilitou sítě, které mírně poznamenaly její hodnocení na platformách jako Steam.

Přesto se týmu podařilo rychle nasadit opravné aktualizace, díky čemž se Helldivers 2 rychle vzpamatovalo a dokonce se stalo nejdiskutovanější hrou na PlayStationu a PC dosud​​.

Johan Pilestedt, generální ředitel Arrowheadu, ve svém nedávném příspěvku na sociální platformě X (dříve Twitter) uvedl, že prodeje hry dosáhly „přibližně milionu“ kopií, což jasně překonává původní odhady.

Well… We are around a million right now, but yes. The gap is still very large.

— Pilestedt (@Pilestedt) February 11, 2024

Zmíněná úspěšná čísla přichází jen několik dní po uvedení na trh, což Helldivers 2 umisťuje na první místo v prodejích na Steamu, předčil i tituly jako Palworld a Counter-Strike 2.

Obrázek: playstation.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation 

​