Helldivers 2 přináší rozsáhlou aktualizaci s novými výzvami a zbraněmi

Helldivers 2 přináší rozsáhlou aktualizaci s novými výzvami a zbraněmi

8 března, 2024 0 Od

První hlavní aktualizace Helldivers 2 od studia Arrowhead Game Studios přidává nové výzvy, úpravy mise, aktualizace zbraní, opravy chyb a další.

Helldivers 2 dostává velký update

Vývojáři z Arrowhead Game Studios vydali první významnou aktualizaci pro Helldivers 2, která hře dodává novou dimenzi. Aktualizace, označovaná jako Minor Patch 01.000.100, přichází s novými výzvami, které se náhodně objevují na různých planetách ve hře. Hráči se mohou setkat s novými překážkami, jako jsou ohnivé tornáda a meteorické sprchy, které přidávají další úroveň strategie a nebezpečí do již tak náročné hry.

Aktualizace také přináší změny v misích Eradicate, kde nyní hráči musí zlikvidovat větší počet nepřátelských brouků a tito nepřátelé se objevují častěji. Přestože se čas na dokončení těchto misí prodloužil, úkoly jsou nyní náročnější a vyžadují více strategie a dovedností od hráčů.

Co se týče zbraní, aktualizace snižuje kapacitu magazínu zbraně Breaker a zvyšuje zpětný ráz. Naopak, Railgun nyní má sníženou schopnost průniku pancíře, zatímco plamenomet obdržel zvýšený damage za sekundu. Kromě aktualizace zbraní a mise, patch také opravuje řadu chyb, čímž zlepšuje stabilitu hry.

Obrázek: arrowheadgamestudios.com

Zdroj: Gamers Generation 

​