Hellblade 2 se připomíná novým trailerem

Hellblade 2 se připomíná novým trailerem

17 prosince, 2021 0 Od

Senua’s Saga: Hellblade 2 ukazuje nové herní záběry a láká hráče na pokračování úspěšného akčního titulu od Ninja Theory.

Hellblade 2 ukazuje novou ukázku přímo ze hry a ukazují se v něm hned ty nejsilnější stránky hry. Hra na emoce a nádherné vizuální zpracování. Trailer začíná tím, že Senua se spolu s dalšími potichu vkrádá do tajemné jeskyně, v níž se ukrývá obr. Toho skupina napadne ohněm a obr oplácí stejnou mincí. Brání se vší silou, pojídá bojovníky, ničí obrannou linii, kterou si vybudovali a v závěru Senuu šokuje tím, že ji prosí o pomoc.

Bohužel o moc více jsme se z traileru nedozvěděli a ochutnávka hratelnosti je docela nevýrazná. Najdete zde v podstatě pouze utíkání a házení oštěpů. Nic dalšího. Na druhou stranu se ale s něčím víc ani moc nedalo počítat, protože hra je stále v rané fázi vývoje a ani neznáme její datum vydání. Hra dorazí na Xbox Series X/S, Xbox One a PC. Majitelé Playstationů si bohužel musejí nechat zajít chuť poté, co Xbox koupil v roce 2019 studio Ninja Theory.

Martin Havel

Obrázek: gamingbolt.com

Zdroj: Gamers Generation