Handheld konzole ASUS ROG Ally zahájila prodej v Česku

Handheld konzole ASUS ROG Ally zahájila prodej v Česku

17 června, 2023 0 Od

Přenosná herní konzole ASUS ROG Ally začala s prodejem v Česku a první ohlasy na ni jsou více než pozitivní. Zdá se, že je to skutečně zařízení, které stojí za pozornost.

Konzole ASUS ROG Ally je tu

Představení nového přenosného zařízení ASUS ROG Ally, které je konkurencí pro Steam Deck, bylo zpočátku vnímáno jako aprílový žert. Na začátku dubna se totiž objevily zvěsti o připravovaném produktu, který ale nyní skutečně zaplavuje český trh. ASUS ROG Ally přichází v elegantní bílé verzi, kterou pohání výkonný procesor AMD Ryzen Z1 Extreme.

Z hlediska ceny byla tato handheld konzole stanovena na 19 490 Kč, včetně DPH. Výbava ASUS ROG Ally je však daleko nadprůměrná. Kromě silného procesoru obsahuje také grafickou kartu AMD Radeon a sedmipalcovou Full HD 120 Hz obrazovku. Nechybí ani nejnovější operační systém Windows 11, který je pro tento typ zařízení ideální.

Kapacita úložiště ASUS ROG Ally činí v představené verzi 512 GB SSD na M.2 disku, což je více než úctyhodný dostatek pro většinu uživatelů. K dalším klíčovým vlastnostem patří technologie Dolby Atmos, která poskytuje pohlcující zvukovou atmosféru, a snadno ovladatelné uživatelské rozhraní.

Obrázek: asus.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation 

​