Halo přichází na Xbox Game Pass Ultimate

Halo přichází na Xbox Game Pass Ultimate

21 března, 2022 0 Od

Ne hry (které jsou koneckonců již dostupné na streamovací službě), ale Halo: The Series — nadcházející živá akční adaptace sci-fi střílečky od Paramount Plus, která debutuje 24. března. Předplatitelé Xbox Game Pass Ultimate získávají bezplatnou 30denní zkušební verzi Paramount Plus ke sledování televizního pořadu Halo.

A aby se zajistilo, že předplatitelé Game Pass Ultimate nepřijdou o nejnovější díl franšízy, nabízí Microsoft zákazníkům bezplatné 30denní členství v Paramount Plus počínaje 23. březnem (den před začátkem série), aby se každý mohl naladit než pořad dorazí následující den.

Halo (televizní pořad) je technicky zasazen do jiné kontinuity než stávající videohry, knihy a další obsah Halo, který přišel dříve. Přehlídka se odehrává v nové „stříbrné časové ose“, která jí dá šanci vyprávět trochu odlišnou verzi klasického příběhu Halo, aniž by byla zavázána tíhou let kánonu, který byl dříve.

Bezplatná zkušební verze také stačí pouze k tomu, aby se předplatitelé Game Pass Ultimate dostali přes prvních pět epizod sezóny z celkem devíti epizod – takže fanoušci, kteří chtějí shlédnout celou bojovou sérii, budou muset nakonec zaplatit za další měsíc Paramount Plus, což je zde téměř jistě záměr.

Přesto, pokud jste předplatitelem Game Pass Ultimate, který je také fanouškem Halo, který se zajímá o zhlédnutí nové show – něco, co nepochybně platí pro velké procento předplatitelů – je to pěkná další výhoda.

Zdroj: theverge.com

Obrázek: Microsoft

Zdroj: Gamers Generation