Halo Infinite přibližuje kampaň novou ukázkou

Halo Infinite přibližuje kampaň novou ukázkou

26 října, 2021 0 Od

Jedna z vlajkových lodí nového Xboxu se konečně chystá na svět a vývojáři přibližují, co můžeme čekat v kampani.

Vývojáři z 343 Industries po delší době konečně ukázali další útržky z chystaného pokračování Halo pod názvem Infinite. Hra se bude odehrávat nedlouho po konci Halo 5: Guardians a vývojáři nám přibližují, co nás v kampani celkově čeká. Master Chief se v úvodu musí dostat k umělé inteligenci The Weapon, která na první pohled připomíná Cortanu. Ve skutečnosti však jde o umělou inteligenci, která vznikla, aby se jí zbavila. Ani ona sama však neví proč a je dost možné, že i to se budete ve hře snažit zjistit.

Vývojáři slibují, že se v novém titulu dočkáme doposud největší kampaně v historii série, během které budete mít až nezvyklou volnost v tom, jak se s nepřáteli vypořádáte. Důležité bude jenom to, abyste zničili jejich základny, které jsou rozesety po celé planetě. A aby byl váš průchod hrou motivující a přitom jste se v něm opravdu posouvali, nebude chybět ani strom dovedností, který vám bude odemykat řadu nových vlastností s nimiž bude ničení nepřátelských sídel zase o něco snazší.

Těšit se můžete také na řadu nových druhů nepřátel i staré známé. Mezi ty nové patří například nepříjemní agilní Skimmisheři, zuřivý Jega ‘Rdomnai či Harbringer of the Truth, který se jeví jako jeden z důležitých záporáků celé hry, který Master Chiefovi pořádně zatopí.

Halo Infinite vychází 8. prosince na PC, Xbox Series X/S a Xbox One.

Martin Havel

Obrázek: wallpaperaccess.com

Zdroj: Gamers Generation