Hades zřejmě dosprintuje na PS4, prozradilo to udělení ratingu

Hades zřejmě dosprintuje na PS4, prozradilo to udělení ratingu

17 května, 2021 0 Od ALL 4 GAMERS

Podle Gematsu, dostala nádherná rouge akční hra Hades věkové hodnocení pro systém PS4 v Jižní Koreji. A jeho fanoušci se tak již nemohou dočkat, až si ho zahrají na konzolích od Sony.

Akční titul Hades podle informací serveru Gametsu získal v Jižní Koreji věkový rating pro PS4. Žadatelem o udělení ratingu byl vydavatelský gigant Take-Two, takže vývojáři na rozdíl od PC a Switch verze zřejmě hru nebudou vydávat na vlastní triko. Korea změnila u hry věkové hodnocení z dvanácti let na patnáct.  Proč k tomu však došlo? Hra se s velkou pravděpodobností nezměnila, spíše došlo k nějakým změnám v zákulisí, v tuto chvilku jsou však všechno jen dohady. Doufám, že brzy obdržíme oficiální oznámení, proč ke změnám došlo a zdali můžeme s vydáním na PS4 skutečně počítat, nebo je to jen výkřik do Tartarových hlubin.

Hades původně vyšel pouze na Nintendo Switch a PC v září minulého roku. Od té doby jsou však vývojáři bombardováni prosbami, aby si ho hráči mohli vychutnat i na PlayStationu. Ještě na Hades čekáte, nebo jste si ho už zahráli?

Wanda Vardanová

Obrázek: medium.com