Godzilla dorazí do hry Dave The Diver

Godzilla dorazí do hry Dave The Diver

7 února, 2024 0 Od

Dave The Diver, která kombinuje průzkum mořských hlubin s restauračním managementem, brzy zamíří na konzole PlayStation. K tomu všemu vývojáři oznámili vzrušující crossover s legendární Godzillou.

Godzilla ve hře Dave The Diver

Dave The Diver, nová hra zasazená do podmořského světa, která hráčům nabízí jedinečnou kombinaci průzkumu oceánů a vedení vlastní restaurace, se brzy objeví i na konzolích PlayStation. Tento krok rozšíří dostupnost hry na širší spektrum hráčů, zatímco oznámený crossover s ikonickou postavou Godzilly přináší zcela nový rozměr do již tak bohatého herního světa.

V rámci prezentace State of Play v lednu 2024 bylo oznámeno, že Dave The Diver přijde na PS5 a PS4 v dubnu 2024, přičemž konkrétní datum v tomto měsíci zatím nebylo poskytnuto.

Hra, která byla původně uvedena na Windows a macOS v červnu 2023 a později na Nintendo Switch v říjnu 2023, se stala nečekaným hitem roku 2023​​. Hra Dave The Diver a její nadcházející crossover s Godzillou slibují přinést hráčům na platformách PlayStation jedinečný a nezapomenutelný zážitek.

Obrázek: playstation.com

Zdroj: Gamers Generation 

​