Godzilla a King Kong jsou dalšími operátory Call of Duty: Warzone

Godzilla a King Kong jsou dalšími operátory Call of Duty: Warzone

25 dubna, 2022 0 Od

Říkejte si, co chcete o podivných volbách Call of Duty pro crossover akce za poslední rok, ale někdo musí oslovit 45leté tatínky, milovníky akčních filmů. Vypadá to, že Warzone to tentokrát nakopne: skutečná Nakatomi Plaza z Die Hard byla roztomilá, skiny Ramba a Judge Dredda byly úhledné, ale co Godzilla a její nejlepší přítel King Kong?

Je to tak, hvězdy loňského Godzilla vs. Kong se objeví během akce Operation Monarch Warzone příští měsíc. Activision oznámil událost na Twitteru honosným trailerem. “Bitva začíná 11. května” uvádí oznámení.

Bitva samotná zůstává záhadou, ale pokud je Monarch něčím podobným minulým událostem Call of Duty, pravděpodobně bude existovat časově omezený režim, ve kterém se objeví Godzilla a Kong a budou spolu bojovat, zatímco všichni budou stát kolem a dívat se. Monarch je jen jednou částí Warzone Vanguard Season 3: Classified Arms. Pro Warzone se také připravuje několik nových zajímavostí, nový perk, další mapa gulagu a návrat Iron Trials.

Monarch také nabídne tři nové prémiové balíčky inspirované King Kongem, Godzillou a Mechagodzillou. Ne, oblečení z vás ve skutečnosti neudělá obří ještěrku nebo gorilu, ale promění vás v nějakého hybrida člověka, ještěrky a opice.

A to je pro tuto sezónu v plánu Warzone téměř vše. Zdá se, že s přibývajícími měsíci jsou aktualizace Warzone stále vzácnější a pravděpodobně pro to existuje dobrý důvod. Activision na začátku tohoto roku oznámil, že Infinity Ward tvrdě pracuje na pokračování Warzone postaveném od základů na enginu, který bude pohánět další Call of Duty.

Zdroj: pcgamer.com

Zdroj: Gamers Generation