Ghost of Tsushima skutečně dorazí na PC  ve verzi Director’s Cut

Ghost of Tsushima skutečně dorazí na PC ve verzi Director’s Cut

8 března, 2024 0 Od

Ghost of Tsushima míří na PC ve verzi Director’s Cut, která přináší specifická vylepšení pro PC, včetně odemčených snímkových frekvencí a podpory ultra-širokých monitorů.

Ghost of Tsushima na PC

Fanoušci a noví hráči se mohou těšit na příchod hry Ghost of Tsushima na PC. Akční adventura, původně vydaná pro PlayStation, bude dostupná na platformách Steam a Epic Games Store od 16. května letošního roku ve verzi Director’s Cut. Tato verze zahrnuje celou hru, rozšíření příběhu Iki Island a režim kooperativního multiplayeru Legends.

V rámci optimalizace pro PC uvedl vývojář Sucker Punch ve spolupráci s Nixxes Software řadu vylepšení, včetně neomezených snímkových frekvencí, přizpůsobitelných ovládacích prvků pro myš a klávesnici a široké škály grafických nastavení. Hra také podporuje technologie NVIDIA DLSS 3, AMD FSR 3 a Intel XeSS, které zlepšují kvalitu obrazu a výkon.

Kromě toho se hráči mohou těšit na podporu ultra-širokých monitorů s rozlišeními 21:9, 32:9 a dokonce 48:9 pro sestavy s trojitými monitory. Předobjednávka PC verze rovněž odemyká exkluzivní položky.

Obrázek: playstation.com

Zdroj: Gamers Generation 

​