Ghost of Tsushima film má svého scénáristu

Ghost of Tsushima film má svého scénáristu

18 dubna, 2022 0 Od

Filmové zpracování Ghost of Tsushima má dalšího člena tvůrčího týmu.

Filmová adaptace úspěšné hry Ghost of Tsushima již zná svého scénáristu. O přenesení samurajské akce na stříbrná plátna se v roli scénáristy postará Takashi Doscher. Ten má za sebou jíž zkušenosti se sci-fi filmem Jediná, který však nepatří k těm nejuznávanějším z posledních let. Kromě toho pracoval také na dokumentárním snímku stanice ESPN o MMA, A Fighting Chance. Sám scénárista a režisér potvrdil informaci na svém Twitterovém účtu.

We’re so excited that Takashi Doscher is writing the Ghost of Tsushima movie! We can’t wait to see this version of Jin’s story! https://t.co/L4MmjeTiOT

— Sucker Punch Productions 🎮 Ghost of Tsushima (@SuckerPunchProd) April 12, 2022

“Vyrůstal jsem při sledování samurajských filmů s prarodiči. Vynechal jsem školu, abych si při vydání došel pro PS2 při jeho uvedení na trh. Kdybych řekl, že toto je vrchol mojí dosavadní kariéry, bylo by to výrazné podcenění. Jsem poctěn. Arigato-gozaimasu!” neskrýval nadšení nový scénárista.

Už v dřívějšku jsme se dozvěděli také jméno režiséra, kterým bude Chad Stahelski. Muž, který stál mimo jiné i za Johnem Wickem. Zatím jde však o jediné dva oficiálně potvrzené muže, kteří by měli pracovat na tomto filmu. Stejně tak zatím Sony zatím nepotvrdilo, kdy se filmu dočkáme. Do té doby si fanoušci musejí vystačit s hrou samotnou, která je momentálně k dispozici na PS4 a také na PS5, kde je dostupná i s grafickým upgradem.

Obrázek: Forbes.com

Zdroj: Gamers Generation