Genesis Xenon 220 – tichý společník s dynamickou změnou DPI!

Genesis Xenon 220 – tichý společník s dynamickou změnou DPI!

31 ledna, 2020 0 Od ALL 4 GAMERS

Herní myš Xenon 220 je první herní myší společnosti Genesis, která je osazena tichými spínači, které redukují úroveň hluku při hraní na minimum a umožní tak hráčům dlouhé bitvy až do noci, aniž by rušili své okolí.

Kromě tichých spínačů je myš samozřejmě vybavena i dalšími funkcemi, které vám zpříjemní hraní. Jednou z těch nejdůležitějších je tlačítko určené k dynamické změně DPI s maximálním rozlišením až 6400 DPI. Citlivost je možné dynamicky měnit v šesti úrovních a každá změna je indikována příslušnou barvou, díky které hráč ihned vidí, jaká úroveň citlivosti byla aktivována. Přesnost myši je pak podpořena vysoce kvalitními teflonovými podložkami, které umožní rychlý a plynulý pohyb po odlišných typech povrchu.

O herní vzhled myši se pak nestará jen ergonomický design, ale i dokonale ladící RGB podsvícení s efektem PRISMO, které lze uzpůsobit přesně dle vašich požadavků. Myš má navíc i svou vestavnou paměť a intuitivní software pro různá makra a další profily užití v kombinaci se 7 tlačítky, kterými Xenon 220 disponuje.

Specifikace

Podsvícení: RGB

Maximální rychlost zpracování dat: 4 000 FPS

Zrychlení: 12 G

Váha: 99 g

Počet programovatelných tlačítek: 7

Rozlišení: 500 – 6 400 DPI

Délka kabelu: 180 cm

Konektor: USB 2.0

Podporované operační systémy: Windows 10, Win. XP, Win. Vista, Win. 8, Win. 7, Linux, Android 4.2.2