Genesis TRIT 500 RGB s fascinujícím designem!

Genesis TRIT 500 RGB s fascinujícím designem!

25 února, 2020 0 Od ALL 4 GAMERS

Genesis Trit 500 je aktuálně jedno z nejpozoruhodnějších herních křesel na trhu a není se čemu divit. Kromě tradičního kvalitního zpracování v efektním karbonovém vzoru totiž nabízí i unikátní plně ovladatelné RGB led podsvícení se stovkami režimů, téměř nekonečnou kombinací barevných změn, nastavení rychlosti, ale i jasu. Tohle křeslo prostě jen tak nepřehlédnete.

Společnost Genesis se navíc u křesla Trit 500 rozhodla využít těch nejlepších dílů a komponent, čemuž odpovídá i hydraulika která vás „udrží pohodlně a bezpečně nad zemí“. Mechanika židle snese tradičních 120 kilogramů a měla by tak poskytovat dostatek síly, stability i životnosti. Základ židle je pak vybaven nylonovými kolečky s průměrem 50 mm, které vám poskytnou dostatek mobility, a navíc zabrání poškození vaší podlahy (čemuž byste i tak měli předejít díky podložkám pod křeslo, které se dají u Genesis běžně zakoupit).

To nejdůležitější ale je samotné pohodlí křesla, a to, jestli na něm vydržíte desítky hodin bez věčného poposedávání a přesouvání. Trit 500 je samozřejmě založeno na kovové konstrukci, kterou pokrývá polstrování z deformaci-odolné kvalitní pěny. Povrch je pak z otěruvzdorné tkaniny s dostatečným větráním a odvodem tepla, díky čemuž se vyhnete onomu nepříjemnému „přilepení se“, které můžeme znát z celokožených křesel. A jako vždy tu nesmí chybět ani kvalitní polštářky určené k ochraně bederní a krční páteře ze stejného materiálu jako křeslo samotné.

Genesis se samozřejmě nezaměřil na vaše pohodlí jen z hlediska použitých materiálů, a tak tu máme i možnost přesného nastavení úhlu mezi sedákem a opěrkou, nebo takzvanou „houpací“ funkci. Ta přináší hráči volný pohyb při dlouhém hraní her a tím i dostatečný odpočinek pro jeho záda. Každý hráč tak vlastně dosáhne maximální svobody při pohybu a dosáhne správné pozice při sezení dle vlastních potřeb. Uzpůsobitelný sedák a kvalitní materiály doplňují i nastavitelné loketní opěrky, a tak tu máme opět kombinaci všeho potřebného k pohodlnému sezení u PC.

Jenže to, co vás na Trit 500 zaujme nejvíce je samozřejmě již dříve zmíněné RGB podsvícení se stovkami režimů a nastavení pro každého z vás. Možná si říkáte, že je to fajn, ale nechcete mít kolem sebe pořád nějaký kabel a přesně to je to, co Genesis chápe. Proto je Trit 500 napájeno externí powerbankou, kterou je možno snadno a účelně umístit do speciální kapsy pod sedákem (upozorňujeme, že powerbanka není součástí balení), kde vám nebude vůbec nic zavázet.

ATComputers

Herní křeslo Genesis Trit 500 RGB je dostupné prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 4960 Kč.

Specifikace

Průměr koleček: 50 mm
Hydraulika: Class 3
Loketní opěrky: Stavitelné, 1D
Šířka zádové opěrky: 55 cm
Hmotnost
: 18 kg
Doplňky: Bederní polštář, hlavový polštář
Nosnost: 120 kg
Výška zádové opěrky: 82 cm
Hloubka sedáku: 49,5 cm
Šířka sedáku: 53 cm
Výška sedáku: 124 – 132 cm
Rozsah nastavení: 44,5 – 52,5 cm
Funkce: Stavitelné loketní opěrky, stavitelná výška, polohovací a otáčecí sedák, houpání
Materiál: Tkanina a umělá kůže
Barva: Černá
Napájení: Powerbanka – není součástí dodávky