GENESIS SEABORG 350 VLÁDNE VŠEM

GENESIS SEABORG 350 VLÁDNE VŠEM

19 prosince, 2019 0 Od ALL 4 GAMERS

Aneb volant, který nemá ve své třídě konkurenci. Seaborg 350 je novinkou společnosti Genesis zaměřené na herní příslušenství, která stejně jako jejich ostatní produkty, přináší oproti konkurenci i něco navíc.

Tím něčím navíc je myšlena například multiplatformní nezávislost. Volant totiž propojíte nejen s PC, ale i PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 a dokonce i Nintendem Switch! Díky tomu si na své přijde každý fanoušek závodních her bez rozdílu platformy.

Pokud jste navíc fanoušky realismu, určitě vás mile překvapí, že součástí balení jsou i realistické pružinové pedály brzdy a plynu spolu s ruční řadící pákou! Nesmí samozřejmě chybět ani řadící páčky na volantu, díky kterým převezmete plnou kontrolu nad svým vozem a budete se cítit jako v opravdovém závodním autě.

O stabilitu během vaší zběsilé jízdy se pak postará montážní držák s dotahovacím šroubem na desku stolu, jakož i šest přísavek, které ve spolupráci s držákem vytvoří ultimátní stabilitu pro vaši plynulou jízdu.

A stabilita je něco, co opravdu budete potřebovat. Volant je totiž vybaven technologií FORCE FEEDBACK, která vám dá svými vibracemi jasně najevo, když vyjedete z plánované trasy, či do terénu. Prostě realismus se vším všudy.

K dobrému volantu dnes taky patří i dobrá ovladatelnost her v menu a různých nastaveních. O to se pak postará 15 funkčních tlačítek včetně 8-směrového D-padu, které umožňují maximální využití všech funkcí vozu na trati ale i v nastavení. Všechny funkce tlačítek se navíc dají plně přeprogramovat dle vlastních preferencí a tak je možné volant využít i ve hrách, kde přeskakujete z jednoho typu vozidla do druhého ala The CREW 2!

To nejdůležitější jsme si ale nechali nakonec a to je samotné zpracování volantu. Jeho 10“ velikost ocení i hráči s většími dlaněmi. Samotný povrch v místě na standardní držení rukou je pokryt pogumovanou vrstvou, která ještě více zvýší komfort během několikahodinového hraní a rozsah natáčení volantu je pak 180°! Díky tomu si můžete užít i driftování a nebát se, že vás volant nějak bude omezovat.

SPECIFIKACE

Rozsah natáčeni: 180°
Počet tlačítek: 15
Počet akčních tlačítek: 8
D-Pad: Ano, 8-směrový
Řadicí páka: Ano
Řadicí páčky na volantu: Ano
Pedály: Brzda, plyn
Vstupní režimy: X-input, D-input
Komunikace: kabelová
Force feedback: Ano
Konektor: USB
Délka kabelu: 2 m
Systémové požadavky: PC – Windows XP/Vista/7/8/10
Kompatibilní s: PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360, Nintendo Switch, PC