Gears of War přijde letos v karetní formě

Gears of War přijde letos v karetní formě

11 ledna, 2023 0 Od

O Gears of War jsme již delší dobu neslyšeli. Fanoušci série se však mohou v letošním roce těšit na novou karetní hru, která je inspirovaná právě touto sérií. A podle všech dostupných informací bychom se jí mohli dočkat již brzy.

Gears of War karetní hra

Odborníci na deskové a karetní hry ze Steamforged Games oznámili ve svém oficiálním příspěvku na sociální síti Twitteru, že se již brzy dočkáme karetní hry Gears of War. Hra vzniká ve spolupráci s Xboxem a vývojáři ze studia The Coalition.

The rumours are true. Be ready. Gears of War: The Card Game deploys in 2023. pic.twitter.com/JbrX2JY4iX

— Steamforged Games (@SteamforgedLtd) January 6, 2023

Plány na karetní hru byly oznámeny již v roce 2020. Nyní se věci daly do pohybu a fanoušci série se tak mohou brzy dočkat fyzické karetní hry. Na oficiálních stránkách BoardGameGeek karetní hru popisují následovně:

„Gears of War: The Card Game nabízí pohlcující způsobu, jak si Gears of War užít ve zcela novém formátu. V této příběhové hře ve stylu kampaně mají rozhodnutí, která učiníte, vážné důsledky na bojišti…

Společnost Steamforged Games již v minulosti pracovala na některých deskových či karetních hrách inspirované herními tituly. Společnost dala vzniknout například deskové hře Dark Souls, Resident Evil či aktuálně velmi populárnímu Elden Ring.

Obrázek: xbox.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation