Gamingový stylový set X-GAMER stvořený pro hráče

Gamingový stylový set X-GAMER stvořený pro hráče

4 června, 2020 0 Od ALL 4 GAMERS

Pokud chcete kvalitní příslušenství, navíc sladěné sladěné v jednotném designu, určitě věnujte pozornost tomuto zajímavému setu X-GAMER.

X-gamer logoKaždému hráči vyhovuje jiná kvalita příslušenství, ale u tohoto setu je určitě všem jasné, že nemusíte řešit nějaký kompromis. Začneme u klávesnice X-Gamer KM10, která je voděodolná a má také podsvícené mechanické spínače Outemu Blue, které jsou určené nejen pro hraní. Česká diakritika se bude spoustě hráčům také líbit. Klávesnice má hliníkové tělo, nastavitelné podsvícení a také multimediální klávesy. Nechybí tady ani funkce anti-ghosting a ergonomická podložka pod zápěstí. Dva USB porty pro připojení dalších USB periferií doplňují zajímavý funkční design této klávesnice.

Dalším produktem v setu je herní myš ML1000 osazená kvalitním optickým snímačem 180A s rozlišením až 3200 dpi a s garancí 3 mil. kliknutí pro maximální přesnost a výdrž. Svými vlastnostmi a bezkonkurenční cenou je vhodná zejména pro začínající hráče na takové to „domácí žvýkání“.

A posledním produktem jsou v setu herní podsvícená sluchátka X-Gamer Sound SD20 Virtual 7.1, která vás ohromí prostorovým zvukem Virtual Surround 7.1, generovaným 40mm reproduktory a kovovou konstrukcí. Uvítají je jistě nejen hráči vyžadující precizní zvuk, ale i pohodlí a odolnost při používání, ale i příznivci prostorového zvuku při sledování filmů. Na 2,2metrovém USB kabelu je umístěn hardwarový ekvalizér s možností volby zvukového režimu a ovládání podsvícení. Headset má vyjímatelný mikrofon a podporuje funkci omezení okolního hluku Noise Cancelling. Citlivost sluchátek je 114dB ±3 dB, impedance 32 ohmů, mikrofon pak má citlivost –40 dB.

Tento set můžete koupit na www.all4gamers.store