Games with Gold v prosinci potěší především stratégy

Games with Gold v prosinci potěší především stratégy

3 prosince, 2021 0 Od

Již se stalo v podstatě zvykem, že Games with Gold sázejí na ne úplně velké herní tituly a hry, které svým žánrem mnohdy nespadají do úplného mainstreamu. Výjimkou nebude ani prosinec.

Mezi herní tituly zdarma pro předplatitele Xbox Live Gold se tentokrát vmísily rovnou dvě strategicky laděné hry, ale každá z trochu jiného soudku. Hráči se mohou těšit na kooperační titul The Escapist 2, v němž budou mít možnost s přáteli naplánovat útěk z vězení. Budete se muset chovat přesně dle pravidel věznice a v mezičase si pomalu ale jistě hledat cestičku na svobodu. Vlastně takový Shawshank. Pokud jste radši těmi, kteří lidská práva trošku potlačují, potěšit vás může diktátorská budovatelská strategie Tropico 5, ve které budete moci ovládnout vlastní ostrov a bojovat za jeho prosperitu.

Ze starších her se potom budete moci užít pořádnou likvidaci hord orků, hrnoucích se na vás. Pro Xbox 360 zde totiž bude k dispozici zdarma Orcs Must Die a hru samozřejmě mohou získat i hráči na novějších generacích Xboxu. A máte-li radši ještě větší indie scénu ve stylizované 2D grafice, má pro vás Microsoft připravenou zajímavou hříčku Insanely Twisted Shadow Planet.

Martin Havel

Obrázek: xbox.com

Zdroj: Gamers Generation