Games with Gold v listopadu sází na menší tituly

Games with Gold v listopadu sází na menší tituly

2 listopadu, 2021 0 Od

Předplatitelé Xbox Live Gold se tento měsíc žádné velké AAA pecky zdarma nedočkají. Dostanou však několik menších her, které rozhodně nejsou k zahození.

Seznam her zdarma pro předplatitele Xbox Live Gold na listopad se k nám dostal o něco později, ale přece. Microsoft tentokrát sází především na méně známé herní kousky, kterými může potěšit nejen milovníky indie scény, ale třeba také fanoušky LEGO her.

Jako první hru na seznamu uvádí Microsoft kooperační “simulátor” stěhování Moving Out, který vás prožene nejedním netradičním prostředím, kterým byste rozhodně svůj nábytek přenášet nechtěli. Jde s trochou nadsázky o takovou stěhováckou variaci na oblíbenou kooperační hříčku Overcooked. Pokud vás lákají spíše sólo zážitky, mohla by vás zaujmout třeba akční adventura Kingdom Two Crowns, která z vás v pixelované grafice udělá monarchu chránícího svoji zem.

Ve zpětné kompatibilitě potom budete moci sáhnout po psím dobrodružství Rocket Knight, v němž budete létat, skákat a bojovat s armádou nepřátelských vlků. A zkrátka nepřijdou ani milovníci odlehčených her se superhrdiny. Jako poslední hru v novém měsíci totiž Microsoft nabídne Batman 2 DC Super Heroes, který v již tradičním LEGO stylu adaptuje další z oblíbených komiksových příběhů.

Martin Havel

Obrázek: news.xbox.com 

Zdroj: Gamers Generation