Games With Gold přinesou v září zdarma Warhammer i samurajské zúčtování

Games With Gold přinesou v září zdarma Warhammer i samurajské zúčtování

4 září, 2021 0 Od ALL 4 GAMERS

Předplatitelé Xbox Live Gold se mohou tento měsíc těšit na výlet do světa Warhammeru, Mexika i starších titulů.

Zářijová nabídka Games With Gold nepřináší žádnou zásadní AAA pecku, která by hráče vyloženě ohromila, ale od toho je září samotné našlapané novými hrami, které vycházejí. Pokud místo toho toužíte po menších hrách, jejichž absence ve vaší knihovně vás zatím nejspíše příliš netrápila, protože kolem nich nebylo příliš ruchu, zde vás Games With Gold jistě potěší.

Pro Xbox One a Series X/S bude k dispozici Warhammer: Chaosbane a Mulaka. Warhammer: Chaosbane vás vezme do slavného světa Warhammeru, kde budete moci až ve čtyřech lidech se svými kamarády kosit nejrůznější stvoření a to vše ve stylu diablovských her. Můžete tak tuto hru využít mimo jiné i jako takový malý předkrm před resurrected verzí Diabla 2. Mulaka vás potom zavede do Mexika, kde budete muset bojovat s nepřáteli a řešit puzzly, abyste zastavili zlé síly, které ničí vaši zem. Lokace hry jsou navíc designované podle skutečných míst a budete se tak moc při akci ještě pokochat nádhernou krajinou.

Pro majitele Xboxu 360 i ty, kteří se ke starším titulům vracejí skrze zpětnou kompatibilitu je tu potom ještě Zone of the Enders HD Collection, která vás zavede do světa mechanických bojovníků z mysli samotného Hidea Kodžimy. A ani tentokrát nepřijdou zkrátka ani milovníci čistokrevných bojovek. Tentokrát je potěší Samurai Showdown 2, v němž si můžete vybírat z patnácti zbraně svírajících bojovníků připravených rozsekat vše, co jim přijde do cesty. Musíte jim v tom ale pomoci svým zručným mačkáním správných kombinací tlačítek.

Martin Havel

Obrázek: xda-developers.com

Zdroj: Gamers Generation