Fortnite znovu spolupracuje se Star Wars

Fortnite znovu spolupracuje se Star Wars

22 dubna, 2024 0 Od
[[{“value”:”

Fortnite, známý svými četnými kolaboracemi, ohlásil zase další spolupráci se Star Wars. Tento projekt přinese hráčům nový obsah a vrací se také oblíbené předměty a zbraně.

Star Wars a Fortnite opět v kolaboraci

Blížící se spolupráce mezi Fortnite a legendární sérií Star Wars avizuje vzrušující novinky pro hráče po celém světě. Kolaborace, která je jednou z mnoha, které Fortnite během let realizoval, se objeví na scéně jen několik dní před oslavami „May the Fourth“, což je den známý mezi fanoušky Star Wars jako čas pro oslavy.

Fortnite během let hostil řadu jednorázových i opakovaných eventů, od limitovaných úkolů a kosmetických předmětů až po zvláštní zbraně a tematické lokace na mapě. Některé spolupráce, jako byl Creed Cup v roce 2023, se konaly pouze jednou, zatímco jiné, jako právě ty se Star Wars, se vrací pravidelně.

Nová spolupráce byla oznámena 15. dubna a hráči se mohou těšit na její zahájení 3. května. Oznámení bylo sdíleno na oficiálních profilech různých herních módů Fortnite, včetně Fortnite Battle Royale, LEGO Fortnite a Fortnite Festival.

Obrázek: fortnite.com

Zdroj: Gamers Generation“}]] 

​