Forspoken demo je venku

Forspoken demo je venku

16 prosince, 2022 0 Od

Vývojáři hry Forspoken se rozhodli nabídnout bezplatnou demoverzi své hry k vyzkoušení. Fanoušci chystané herní ukázky se dělí na dva tábory.

Demo Forspoken

Demoverzi si můžete na PS5 stáhnout zdarma zhruba na následující den. Na začátku samozřejmě dostanete tutoriál s ovládáním a drobnými radami, jak hru zvládnout.

Někteří lidé již využili příležitosti vyzkoušet si Forspoken a byli velmi nadšeni. Dokonce se mluví o nejlepší ukázce vůbec. Říkají, že se jim hra opravdu líbí a že si ji určitě objednají na základě hraní dema. Reddit samotné hry je v současné době plný rad hráčů ohledně boje a pohybu, takže hra je stále ve fázi zkoumání efektivní hratelnosti. Je dobré vidět, že se hráči skutečně zajímají o fungování hry ještě před jejím oficiálním vydáním.

Na druhou stranu máme komunitu lidí, kteří měli z demoverze přesně opačný pocit. Jsou velmi rádi, že si ji zahráli před koupí hry a nemuseli přijít o peníze nebo alespoň o čas při vracení hry. Nelíbil se jim styl boje a pohybu hlavní postavy ani svět, ve kterém se hra odehrává. Samozřejmě doporučují všem, kteří demo nehráli, aby si ho stáhli a objektivně zhodnotili hraní a koupi hry na základě svého názoru.

Demoverze Forspoken je zdarma, tak proč si ji nezkusit zahrát na vlastní kůži?

Obrázek: forspoken.square-enix-games.com

Zdroj: Gamers Generation