Five Nights At Freddy’s 2 dorazí v prosinci 2025

Five Nights At Freddy’s 2 dorazí v prosinci 2025

29 května, 2024 0 Od
[[{“value”:”

Pokračování filmové adaptace populární hororové hry Five Nights At Freddy’s se vrací na velké plátno 5. prosince 2025. Freddy Fazbear a jeho přátelé opět přinesou hrůzu a napětí.

Five Nights At Freddy’s 2 v prosinci příštího roku

Blumhouse Productions oznámili, že druhý díl Five Nights At Freddy’s bude mít premiéru 5. prosince 2025. Pokračování navazuje na úspěšný film z roku 2023, který zaznamenal obrovský úspěch jak v kinech, tak na streamovací platformě Peacock. Původní film vydělal 297 milionů dolarů po celém světě, stal se nejvýdělečnějším hororem roku a nejúspěšnějším filmem Blumhouse, stejně jako nejvíce sledovaným filmem na Peacock po dobu pěti dní.

Nový film slibuje ještě větší napětí a strach. Zatímco obsazení zatím nebylo zveřejněno, v původním filmu hráli Josh Hutchinson, Matthew Lillard, Elizabeth Lail, Mary Stuart Masterson a Piper Rubio. Five Nights At Freddy’s 2 nebude jediným filmem inspirovaným videohrami, který přijde v roce 2025. Blumhouse Productions také oznámili další očekávané filmy, jako M3GAN 2.0 a The Black Phone 2. Fanoušci hororu a videoher se mají na co těšit.

Obrázek: universalpictures.com / Blumhouse

Zdroj: Gamers Generation“}]] 

​