FIFA 22 představuje nejlepší hráče, Ronaldo poprvé po letech mimo nejlepší dvojku

FIFA 22 představuje nejlepší hráče, Ronaldo poprvé po letech mimo nejlepší dvojku

20 září, 2021 0 Od

Messi i letos kraluje, Ronaldo se propadl na třetí místo. Mezi největší hvězdy svojí generace se vklínil Robert Lewandowski.

Nový ročník série FIFA je již za rohem a tak jako každý rok, i letos se ještě před vydáním odhalují ukázky hodnocení těch nejlepších hráčů ve hře. Již poměrně tradičně se na trůnu pro nejlepšího hráče hry usadil Lionel Messi, který ve hře tentokrát bude reprezentovat barvy PSG namísto Barcelony. Druhé místo s hodnocením 92 si vybojoval polský kanonýr Robert Lewandowski a tentokrát až bronzovou příčku získává Cristiano Ronaldo s hodnocením 91. O svoji pozici se dělí ještě s Kevinem De Bruynem, Kylianem Mbappém, Neymarem a Janem Oblakem.

Svůj pád pociťuje především španělská La Liga, která přišla o svoji největší hvězdu a k tomu spousta jejích známých jmen prošla velkým úpadkem výkonnosti. Například Antoine Griezmann a Eden Hazard se propadli na hodnocení 85.

Hra už také představila několik nových ikon a historických hráčů, kteří se do režimu FIFA Ultimate Team přidají. Mezi nimi nechybí například Abedi Pelé, Wayne Rooney či Antonio Di Natale. Právě poslední jmenovaný se přidává v rámci nového typu karet, takzvaných heroes. Ti budou fungovat velmi podobně jako ikony, pouze s omezením na svoji ligu. Pokud tak hráče spojíte stejnou ligou, bude mít oranžová spojení, pokud přidáte i národnost, bude spojení zelené.

Martin Havel

Obrázek: ginx.tv

Zdroj: Gamers Generation