Federální obchodní komise Spojených států odhalila DayZ 2

Federální obchodní komise Spojených států odhalila DayZ 2

29 června, 2023 0 Od

Federální obchodní komise Spojených států amerických odhalila plány týkající se druhého dílu zombie survivalu DayZ.

Únik ze Spojených států – DayZ

Vysocí představitelé společnosti Microsoft a hlavní postavy herního průmyslu se nedávno setkali s americkou Federální obchodní komisí. Hlavním tématem jejich diskuse bylo plánované převzetí společnosti Activision Blizzard společností Microsoft za ohromující sumu 65 miliard dolarů. Phil Spencer, prominentní představitel Microsoftu, při této příležitosti odhalil své plány na akvizici společnosti Srga v roce 2023.

Mezi zveřejněné informace patřily i interní e-maily a dokumenty z Microsoftu, které obsahovaly informace o studiu Bohemia Interactive. Český vývojář je znám portfoliem slavných her jako ArmA, DayZ a Vigor. Zpráva o Bohemia Interactive zdůraznila, že DayZ je stále jednou z nejhranějších PC konzolových her, přičemž počet aktivních hráčů v posledních 30 dnech dosáhl téměř 35 000 a hráči strávili na konzoli hraním této hry téměř 19 milionů hodin.

Nicméně největší zprávou bylo potvrzení vývoje pokračování hry DayZ. Dokument uváděl: „Vývojář pracuje na projektech ArmA Reforged, ArmA 4 a DayZ 2.“ Toto oficiální oznámení potvrdilo, že DayZ 2 je skutečně v plánu, což otevřelo cestu novému vzrušení a očekávání.

Obrázek: bohemie.net

Zdroj: Gamers Generation 

​