Fanoušek spustil GTA San Andreas na chytrých hodinkách

Fanoušek spustil GTA San Andreas na chytrých hodinkách

20 října, 2023 0 Od

Fanoušek populární hry Grand Theft Auto: San Andreas nedávno předvedl, jak dokázal spustit tuto hru na chytrých hodinkách.

GTA: San Andreas na hodinkách

Fanoušek s názvem Artur Sychov nedávno sdílel krátký klip na Twitteru, který ukazuje, jak hra GTA San Andreas běží na chytrých hodinkách. Ačkoli fanoušek neuvádí podrobnosti o tom, jak toho dosáhl, nejpravděpodobnější vysvětlení je, že Sychov jednoduše nahrál verzi San Andreas pro Android na své hodinky s operačním systémem Wear OS.

Vzhledem k tomu, že Wear OS je založen na Androidu, zařízení s tímto operačním systémem jsou technicky kompatibilní s APK soubory používanými pro instalaci aplikací pro smartphony a tablety.

GTA San Andreas running on a smart watch.

Maybe, just maybe, one day, we will see #GTA on #Quest3 in #VR 😅😄 pic.twitter.com/2COdKXL6su

— Artur Sychov (@ASychov) October 8, 2023

Omezení malé obrazovky hodinek bylo patrné během Sychovova experimentu, kdy hra San Andreas byla zobrazena v poměru stran 4:3, ale s oříznutými rohy kvůli kulaté obrazovce hodinek. Většina herních UI prvků proto nebyla viditelná. Na druhou stranu hodinky neměly žádný problém s během hry San Andreas, jak ukazují okamžité načítací časy a celkově plynulý výkon v minutovém klipu.

Obrázek: rockstargames.com

Zdroj: Gamers Generation 

​