Escape From Tarkov přidává mikrotransakce

Escape From Tarkov přidává mikrotransakce

14 února, 2024 0 Od

Battlestate Games oznámilo zavedení mikrotransakcí do své taktické střílečky Escape From Tarkov. Tento krok je součástí aktualizace 0.14.1.0.

Escape From Tarkov mikrotransakce

V rámci nejnovější aktualizace 0.14.1.0 přichází do světa Escape From Tarkov, multiplayerové taktické střílečky z první osoby od Battlestate Games, novinka, která může změnit způsob, jakým hráči přistupují k správě svého inventáře. Poprvé v historii hry bude možné rozšířit kapacitu inventáře skrze nákup dodatečných řad úložiště, což signalizuje vstup mikrotransakcí do hry.

Escape From Tarkov je zasazen do fiktivního regionu Norvinsk v severozápadním Rusku a nabízí hráčům intenzivní zážitky z boje o přežití a loot mezi dvěma soukromými vojenskými společnostmi. Hra klade důraz na realističnost a hardcore hratelnost s minimálním uživatelským rozhraním a nutností strategického rozhodování během napínavých raidů. Smrt v raidu znamená ztrátu veškeré výbavy, s možností získat zpět pouze pojištěné předměty.

Zavedení možnosti zakoupit si další úložiště přináší hráčům významné rozšíření jejich kapacity inventáře, což může zlepšit jejich schopnost přežití a úspěch v raidu tím, že umožní nosit více vybavení a získaných předmětů.

Obrázek: escapefromtarkov.com

 

Zdroj: Gamers Generation 

​