Esanti Games: Secret of the Deep – odhalte tajemství hlubiny v debutovém titulu nezávislého českého studia

Esanti Games: Secret of the Deep – odhalte tajemství hlubiny v debutovém titulu nezávislého českého studia

4 dubna, 2024 0 Od
[[{“value”:”

České nezávislé studio Esanti Games oznámilo svůj první titul (zasazený do připravovaného herního světa) s názvem Secret of The Deep. Vydejte se na cestu odhodlaného hrdiny v akční adventuře obsahující unikátní kombinaci RPG prvků, hack-n-slash boje, a resource managementu. To vše opředeno strhujícím fantasy příběhem o odhalování tajemné minulosti, boji se zlými silami, přinášení naděje těm, kteří ji ztratili a zažehnutí světla v temnotě. Tato single-player hra bude k dispozici v předběžném přístupu na platformě Steam v roce 2024.

Hráči se chopí role bezejmenného hrdiny, kterého oživila sama Smrt, a ocitnou se ve zpustošeném světě sužovaném temnotou vystupující z Hlubiny (The Deep).

Hrdina se musí opakovaně vydávat na toto nehostinné místo, bojovat s hordami poznamenanými temnotou, a sbírat zdroje, které pomohou jemu i celé osadě. Spravování nashromážděných zásob a příprava na střety s nepřáteli jsou klíčové. Vylepšete si zbraň a zbroj, vybavte se nejrůznějšími předměty a získejte magické síly, které vám umožní přinést světlo do temnoty Hlubiny. Hledejte útočiště před tísnivými hrůzami v osadě Podhradí, pomáhejte ji budovat a zároveň navazujte vztahy s jejími obyvateli.

Všechno kolem, včetně vás, je obestřeno tajemstvím. Najděte cestu skrze temnotu, odhalte závoj Hlubiny a zabraňte silám v ní ukrytým pohltit i poslední zbývající střípky naděje.

Klíčové prvky:

Souboje jsou výzva.
Strategický resource management.
Base-building.
Strhující fantasy příběh

Secret of the Deep Early Access bude ještě v roce 2024 k prodeji ve službě Steam za 29,99 eur.  Ti, kdo si hru v Early Access zakoupí nyní, získají v budoucnu zbývající obsah až do plného vydání zdarma. Zakoupením podporovatelské edice s názvem Keepers of the Deep za 39,99 eur získají hráči základní hru, soundtrack, visuálně unikátní zbroj, náhrobek Strážce Hlubiny se jménem hráče a veškerý budoucí obsah bez jakýchkoliv dalších plateb. Tato unikátní edice bude uvedena pouze v předprodeji a s vydáním hry v předběžném přístupu bude stažena z nabídky.

Děkujeme vám, že jste světlem v temnotě a jste připraveni vydat se s námi vstříc nebezpečí Hlubiny.

Pokud si chcete hru Secret of the Deep přímo vyzkoušet, navštivte nás na pražském Comic Conu 2024, pavilon A, ve dnech 5. – 7. 4. 2024.

Studio Esanti Games plánuje hráče vtáhnout do příběhu Secret of the Deep i během vývoje samotné hry. Hráčům tak dá po celou dobu prostor zasahovat do procesu tvorby jejího universa. Na základě rozhodnutí společně s fanoušky na jedné z komunikačních platforem studia či eventu, implementuje Esanti Games výsledné prvky do jednotlivých částí hry.

Přineste světlo nejen do temného světa Hlubiny, ale i do samotného vývoje hry. Máte jedinečnou možnost ovlivnit některé aspekty příběhu, prostředí i herních mechanik.

Máte světlo ve svých rukou a my vám ukážeme, jakou může mít moc. #BringTheLight

Zdroj: Gamers Generation“}]] 

​