Epic Games Store nabízí Borderlands 3 zdarma a láká na mega slevy

Epic Games Store nabízí Borderlands 3 zdarma a láká na mega slevy

21 května, 2022 0 Od

Nejnovější hrou zdarma na platformě Epic Games Store se stala populární akční FPS Borderlands 3. Epic Store láká také na mega slevy.

Borderlands 3 zdarma na Epic Store

Epic Games Store jak bývá zvykem často rozdává hry zdarma. Nyní se na řadu dostal vysoce hodnocený Borderlands 3 od Gearbox Software. V rámci toho byl spuštěn také odpočet na novou „záhadnou“ hru, které se podle odpočtu dočkáme až příští týden.

Epic také včera oznámil Epic MEGA slevy, které poběží od 19. května do 16 června letošního roku. Na oficiálním blogu herní platformy se uvádí:

„Epic Mega Sale začne za dvě hodiny a odstartuje čtyři týdny trhových her zdarma prostřednictvím Epic Vault, neomezených MEGA kupónů Epic Games Store v hodnotě 25 %, MEGA nabídek a zlevněných řad až se 75% slevou…

Her ve slevové akci je opravdu mnoho, od těch nejnovějších po ty starší. Epic se na svých oficiálních stránkách chlubí až 75% slevami, které se dotknou i některých AAA titulů. Platforma také uvádí, že nabídka her bude aktualizována každý čtvrtek v průběhu prodeje.

Prozatím Epic láká na Far Cry 6 s 50% slevou, nové Ghostwire TokyoTiny Tina’s Wonderlands, Final Fantasy VII Remake Intergrade a mnoho dalších her…

It’s baaaaack! The Epic MEGA Sale 2022 is just about to kick off, and you already know what’s coming in 🔥:

✅ Weekly MEGA Deals
✅ Limitless MEGA Coupons
✅ MEGA exciting free games each week

The Vault is almost open. Are you ready for it? https://t.co/zlsor2nsdS pic.twitter.com/GaRcoWt8c8

— Epic Games Store (@EpicGames) May 19, 2022

Obrázek: thefilibusterblog.com
Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation