Epic Games opět rozdává hry zdarma a spouští vánoční výprodej

Epic Games opět rozdává hry zdarma a spouští vánoční výprodej

16 prosince, 2023 0 Od

Stejně jako minulý rok si pro nás americká společnost Epic Games připravila bohatou nálož her zcela zdarma, se kterou zároveň spouští vánoční výprodej.

Destiny 2: Legacy Collection

Až do středy 20. prosince si můžeme zdarma v Epic Games Storu aktivovat Legacy kolekci pro hru Destiny 2, která obsahuje celkově tři rozšíření nesoucí názvy The Witch Queen, Beyond Light a Shadowkeep.

Podle známého leakera Billbil-kuna můžeme další hru očekávat příští středu a poté každý následující den až do 3. ledna. Celkově se tedy můžeme těšit na 17 her zdarma, což je o dvě hry více než loňský rok. Zda jsou informace pravdivé teprve zjistíme.

Vánoční výprodej

Krom toho na Epic Games Storu započal vánoční výprodej s velkými slevami trvající až do 10. ledna. Z novějších titulů si tedy nyní můžeme levněji zakoupit kouzelnické Hogwarts Legacy za 899 Kč či akční Lords of the Fallen za 839 Kč. Ze starších her je ve slevě kupříkladu westernová příběhovka Red Dead Redemption 2 za krásných 495 Kč nebo oblíbené GTA V, ale v prémiové verzi pro Online režim za 450 Kč.

Obrázek: epicgames.com

Zdroj: Gamers Generation 

​