Eminem dorazí do Fortnite

Eminem dorazí do Fortnite

24 listopadu, 2023 0 Od

Fortnite, hra známá mimo jiné svými kolaboracemi se slavnými osobnostmi, přivítá Eminema ve svém virtuálním světě. Rapper se objeví ve hře 29. listopadu, kdy bude možné zakoupit tři různé verze jeho postavy.

Eminem ve Fortnite

Fortnite, který se stal fenoménem ve světě videoher, přidává do svého seznamu hvězdných hostů Marhalla Mathersa, známého jako Eminem. Připojuje se tak k dalším celebritám jako Travis Scott nebo LeBron James. Eminem se objeví ve hře 29. listopadu, což fanouškům umožní zakoupit a ovládat jeho postavu ve hře​​.

Ve Fortnite se objeví tři různé verze Eminema – Rap Boy, Slim Shady a Marshall Never More. Každá z nich představuje jedinečný styl a vzhled, který odráží různé etapy jeho kariéry a osobnosti.

Eminemův příchod do Fortnite předchází velké události „Big Bang“, která se uskuteční 2. prosince. Během této události Eminem vystoupí s živým koncertem, což je jedna z mnoha atrakcí, které hra nabízí. Účastníci koncertu obdrží speciální načítací obrazovku Big Bang, což představuje další unikátní prvek pro fanoušky hry a Eminema​​.

Obrázek: fortnite.com

Zdroj: Gamers Generation 

​