Electronic Arts se rozděluje na dvě herní divize

Electronic Arts se rozděluje na dvě herní divize

26 června, 2023 0 Od

V posledním rozhodnutí společnosti je EA rozdělena na dvě části. Původní EA Games se rozdělí na EA Sports a EA Entertainment.

EA – dvě divize, jeden společný cíl

Rozdělení společnosti Electronic Arts na tyto dvě části má údajně poskytnout jasnější obraz o finančních ziscích z her. Již nyní je jasné, že sportovní hry budou finančně úspěšnější. Důvod je prostý a je jím vysoký zájem fanoušků a tento žánr.

Na druhé straně je tu motivace zvýšit kvalitu série Battlefield přes fiasko, které utrpělo vydání posledního dílu Battlefield 2042. Electronic Arts bude určitě opatrnější při vydávání svých nových her a pravděpodobně se bude snažit do jisté míry vyrovnat zisky obou divizí.

Sám šéf Electronic Arts Andrew Wilson hovoří o posílení celkové značky své společnosti. „Budoucnost interaktivní zábavy stavíme na základech legendárních značek a nových inovativních zážitků, což představuje obrovské příležitosti k růstu.

Pravděpodobně se můžeme těšit na další kvalitní hry od tohoto studia. Nakonec tedy hráč skončí jako vítěz, což je ta nejlepší zpráva.

Obrázek: ea.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation 

​