Elden Ring představuje DLC Shadow of the Erdtree

Elden Ring představuje DLC Shadow of the Erdtree

25 února, 2024 0 Od

Po dlouhém očekávání byly odhaleny podrobnosti o nadcházejícím DLC pro Elden Ring, nazvaném Shadow of the Erdtree. Bandai Namco společně s vývojářským studiem From Software představili první oficiální trailer tohoto DLC.

Elden Ring DLC

V rámci herního světa Elden Ring se blíží vzrušující časy díky oznámení nového DLC Shadow of the Erdtree, které přinese čerstvý obsah a rozšíří již tak bohatý příběh. Společnost Bandai Namco a vývojářské studio From Software zveřejnily první trailer tohoto očekávaného doplňku, který fanoušky zavede do nových oblastí a představí jim neznámé příšery a bossy.

Trailer úvodem zobrazuje místo, kde se v hlavní hře objevil volitelný boss a kde lze nalézt Miquellovo vejce, což napovídá, že se hráči mohou těšit na znovuobjevení známých lokací v novém světle.

Oficiální stránka produktu Elden Ring poskytuje další detaily, včetně jména hlavního bossa, kterým se zdá být Mesmer the Impaler. I přes samostatnou cenovku 39,99 dolarů DLC Shadow of the Erdtree není samostatně hratelné a bude vyžadovat základní hru.

Obrázek: en.bandainamcoent.eu

Zdroj: Gamers Generation 

​