EA Sports oživuje univerzitní fotbal

EA Sports oživuje univerzitní fotbal

21 února, 2024 0 Od

Po tříletém očekávání EA Sports oznámilo novou hru univerzitního fotbalu, EA Sports College Football 25, s nadějí na letní vydání a příslibem podrobnějšího pohledu v květnu.

EA Sports College Football 25 se opět představuje

Po dlouhé pauze od poslední hry univerzitního fotbalu vydala společnost EA Sports nový trailer k nadcházející hře EA Sports College Football 25, čímž ukončila období ticha od jejího prvního oznámení před třemi lety. Trailer reaguje na pochybnosti fanoušků o existenci hry a potvrzuje její skutečný vývoj. Ačkoli trailer neposkytuje mnoho detailů, slibuje plné odhalení v květnu a plánuje vydání hry v letním období.

Vývojářský tým EA Orlando, dříve známý jako Tiburon, stojící za hrami série Madden, se ujímá vývoje této první hry univerzitního fotbalu od EA od doby, kdy byla série NCAA Football přerušena po vydání posledního dílu v roce 2013. Ukázky z vývoje v traileru naznačují zpětný návrat k oblíbené sportovní hře s novými pravidly a technologiemi.

Přerušení série bylo způsobeno soudním případem z roku 2014, ve kterém bylo rozhodnuto, že dlouhodobá pravidla NCAA, která brání univerzitním sportovcům vydělávat na svých podobiznách ve hrách, jsou nezákonná.

Obrázek: easports.com

Zdroj: Gamers Generation 

​