EA chystá herního Pána Prstenů, bude pro mobily

EA chystá herního Pána Prstenů, bude pro mobily

9 května, 2022 0 Od

Fanoušci Pána Prstenů se dočkají nové hry. Nepůjde však zřejmě o kousek, který by si vysnili.

EA oznámilo partnerství s Middle-earth Enterprises, jehož součástí bude vývoj nové hry ze světa Pána Prstenů. Půjde o free to play titul pro mobilní telefony, který ponese název The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth a její popis ji označuje za sběratelskou RPG hru inspirovanou Tolkienovým světem. Na této hře má pracovat studio Capital Games a o tom, jak přesně bude vypadat se toho zatím moc neví. Vzhledem k tomu, že je označována za sběratelskou však můžeme téměř s jistotou ukázat na EA prstem a říct “ano, ani tady se nezapřou a klíčem budou loot boxy”.

“Jsme nesmírně nadšení, že se můžeme spojit s The Saul Zaentz Company a Middle-earth Enterprises, abychom pracovali na nové generaci mobilních RPG. Tým je plný fanoušků Pána Prstenů a Hobita a každý den svoji úžasnou vášeň přenášejí i na svoji práci, aby pro hráče připravili co nejautentičtější zážitky. Kombinace kvalitní grafiky, filmečků a stylizovaného výtvarného stylu hráče pohltí ve světě Středozemě s jejich oblíbenými postavami,” prozradil Malachi Boyle, viceprezident Mobilních RPG pro EA.

Zatím hru jenom těžko můžeme soudit, ale vývojáři rozhodně mají naložený hodně těžký náklad. Fanoušci Pána Prstenů patří mezi ty nejnáročnější a žádné chyby neodpouštějí. Bude tedy hodně zajímavé sledovat, jak se po vydání hře povede.

Obrázek: steam.com

Zdroj: Gamers Generation