Dying Light 2 slibuje 500 hodin herního času na stoprocentní průchod

Dying Light 2 slibuje 500 hodin herního času na stoprocentní průchod

11 ledna, 2022 0 Od

Pokud budete chtít v Dying Light 2 splnit úplně všechno, co se dá, vyhraďte si asi tři týdny čistého času. A není to málo Antone Pavloviči?

Vývojáři Dying Light 2 se pochlubili novou informací o svojí připravované hře. Podle jejich twitterového účtu budete potřebovat na to, abyste kompletně dohráli Dying Light 2 hodně času. Konkrétně 500 hodin. Teď ovšem vyvstává otázka, co vlastně těch 500 hodin ve hře budeme dělat. Ačkoliv tvůrci to očividně berou jako “fíčuru”, mě tohle číslo spíš děsí. Představa, že na jedné singleplayerovce utopím 500 hodin a s bídou budu mít odehráno tak, abych našel opravdu všechno vzbuzuje otázky. Čím je tak dlouhá herní doba naplněná? Nepůjde jenom o bezduchý grind a sbírání collectibles?

Tyto obavy ostatně nemáme pouze my a vývojářům to hodně rychle došlo. Na Twitter tak později přidali ještě jeden příspěvek, který upřesňuje, že jde o průchod s kompletními 100 % hry a na příběh samotný vám bude stačit méně než sto hodin. I to je slušná porce, ale pokud si po většinu času hra udrží tempo a zábavnost, proč ne. Jen musíme doufat, že i když je Dying Light 2 velmi ambiciózní projekt, neukousli si vývojáři příliš velké sousto.

Dozvíme se to už brzy. Dying Light vychází 4. února na PS5, PS4 Xbox Series X/S, Xbox One a PC. Skrze cloud bude možné hrát i na Nintendo Switch. 

Obrázek: pcgamer.com

Zdroj: Gamers Generation