Dying Light 2 dostává zajímavý update

Dying Light 2 dostává zajímavý update

29 června, 2023 0 Od

Techland opět potěšil fanoušky své parkourem nabité akční zombie hry, Dying Light 2, novou aktualizací. Ta nese název Good Night, Good Luck a nyní přináší ještě temnější noční scény a nebezpečnější protivníky.

Dying Light 2 – nová aktualizace

Již od svého vydání v roce 2022, vývojáři z Techlandu pravidelně aktualizují svou úspěšnou hru Dying Light 2. Nejen, že obohacují hru o nové obsahy, ale soustavně pracují na zlepšení hráčského zážitku a vývoji příběhu. A jak to vypadá, jejich vize a plány pro budoucnost nekončí.

V nejnovějším traileru hra odkryla svou aktuální verzi v rámci akce Summer of Horror. Aktualizace Good Night, Good Luck, která odkazuje na slogan původní hry Dying Light, přináší dramatickou změnu ve způsobu, jakým hráči prožívají noc. Noční prostředí se totiž nyní stává ještě temnějším a mnohem nebezpečnějším. Ulice postapokalyptického města Villedor jsou nyní ovládány zlomyslnými Volatily, kteří se připravují na lov. Hráči, kteří se odváží prozkoumávat město po setmění, musí být připraveni čelit těmto novým hrozbám a přežít v tomto nehostinném světě.

Obrázek: dyinglightgame.com

Zdroj: Gamers Generation 

​