Dwayne Johnson pracuje na filmu podle “nejdrsnější” hry

30 ledna, 2022 0 Od

Herec Dwayne Johnson známý také jako The Rock prozradil, že pracuje na novém filmové projektu. Ten by podle jeho slov měl zpracovávat nejdrsnější hru, kterou herec prý hraje už léta.

Dwayne Johnson, herecká hvězda a wrestlingová legenda, která se za poslední roky vypracovala až na samotný vrchol platového žebříčku Holywoodských celebrit pracuje na filmové adaptaci některého z velkých herních titulů. Který to ale bude, to zatím neprozradi.V rozhovoru pro časopis Men´s Journal odhalil pouze to, že půjde o film inspirovaný hrou. “Nemůžu vám říct, o kterou hru přesně jde. Ale ještě tento rok vás čeká oznámení. Přivedeme na stříbrné plátno jednu z největších a nejdrsnějších her, kterou hraju již roky. Jsem opravdu nadšený, že ji budeme moct zpracovat pro fanoušky po celém světě. Samozřejmě se budeme snažit zavděčit hráčům, ale naším hlavním cílem je udělat prostě dobrý film,” prozradil Johnson v rozhovoru.

Nejvíce spekulací míří především směrem ke hře samotné. Na internetu se uchytila například myšlenka The Rocka jako Krata z God of War. Hodně fanoušků také ale spekuluje třeba o Gears of War, které má ostatně s wrestlery/herci již zkušenost ze svojí herní verze, ve které si zahrál Dave Bautista. Osobně bych se radši stavěl na tu stranu, která nedělá závěry ohledně toho, co The Rock bude hrát. Mé přání je snad jenom to, aby to nebyl Kratos. Jehož již dávno nedefinují pouze svaly a herec tohoto typu by tak pro mě nebyl vhodnou volbou pro obsazení této postavy. V minulosti však The Rock spolupracoval spíše s Microsoftem a Xboxem, v poslední době se také objevil ve hře Fortnite, takže variant je více než dost. Připomeňme také, že má zkušenosti se sérií DOOM v jejímž filmovém zpracování se objevil již v roce 2005.

Obrázek: tmz.ng

Zdroj: Gamers Generation