Duben v PS Plus se ponese ve znamení Sponge Boba

Duben v PS Plus se ponese ve znamení Sponge Boba

6 dubna, 2022 0 Od

Playstation se v PS Plus v dubnu rozhodně nerozhodl rozdávat kdovíjaké pecky. Vyložené zklamání ale nabídka také není.

Předplatitelé PS Plus se samozřejmě dočkají her zdarma i v dubnu. Tentokrát je čekají tři herní kousky, z nichž jeden je remake úspěšné hopsačky, zatímco dalším je velmi neúspěšný kooperační titul. Onou hopsačkou jsme referovali ke SpongeBob Squarepants: Battle for Bikini Bottom Rehydrated. Hru, která přináší zpět v nové grafice dobrodružství SpongeBoba a jeho přátel. Druhou hrou, kterou jsme již nakousli, je Hood Outlaws and Legends. Titul, který vyšel teprve nedávno, ale jakožto kooperační akční hra selhal. Neuspěl mezi hráči ani recenzenty a jde tak spíše o klasickou “marnou snahu” zachránit umírající hru závisející částečně i na komunitě.

Poslední hrou bude potom “deck-building” titul Slay the Spire, ve kterém za pomoci různých kartiček budete muset skládat optimální balíčky, abyste postupovali dále skrze dungeonově designovaný svět a dostávali se přes rozmanité nepřátele a bossy.

Všechny hry jsou již na PS Store dostupné zdarma ke stažení a můžete si je tak rovnou vyzvednout. Připomínáme také, že od června bude k PS Plus možné přikoupit další doplňkové služby, které jsme již zmínili v našem článku zaměřeném na oznámení této služby.

Obrázek: attackofthefanboy.com

Zdroj: Gamers Generation