Držák na sluchátka SureFire Vinson N2

Držák na sluchátka SureFire Vinson N2

5 srpna, 2022 0 Od

SureFire Vinson N2 je duální stojan na sluchátka s nastavitelným RGB osvětlením. Má výsuvný držák až pro 2 sluchátka, ale to není zdaleka vše.

U podstavce krásně osvětleného stojanu nalezneme integrovaný 3,5mm jack konektor, dva porty USB-A a jeden port USB-C, který lze použít pro nabíjení. Vinson N2 Vám umožní zapojit sluchátka s mikrofonem s funkcí 7.1 virtuálního prostorového zvuku, připojit herní myš nebo si nabít mobilní telefon.

Jak je zřejmé, držák je dobře vybavený, má ale také pěkný design. Po celé délce ramena vede totiž RGB LED osvětlení, které svítí až šesti různými režimy. Můžete využít jednoho z vícebarevných duhových efektů nebo si zvolit jednobarevný motiv, to je na Vás.

Co také stojí za zmínku je klip na stůl, který pomáhá připevnit stojan, takže nemusíte mít žádné obavy s umístěním. Držák na sluchátka s mikrofonem SureFire Vinson N2 má také protiskluzovou podložku, takže ho lze umístit kamkoliv, abyste měli na hraní více místa.

 

Nechcete ztratit například svoji paměťovou kartu, ale také ji nechcete zašantročit někam, kde ji už nenajdete? Nebo nemáte kam si odložit Váš mobil? S tímto držákem jsou oba vaše problémy vyřešeny, protože stojan nabízí skromný úložný prostor a držák na váš mobil.

Co se vzhledu týče, tak není o čem diskutovat. Již zmíněná světla vám zpříjemní atmosféru při hraní her a zároveň zkrášlí Vaše herní doupě. Co ve dne? Na to v SureFire mysleli také a přesně proto má tenhle multifunkční stojan matnou až pastelovou barvu, která Vaši pozornost určitě zaujme. Stojan se prodává ve dvou barevných provedeních, černý a červený.

Vojtěch Bernátek

Zdroj: Gamers Generation