Dragon’s Dogma 2 odhaluje délku příběhové kampaně

Dragon’s Dogma 2 odhaluje délku příběhové kampaně

7 března, 2024 0 Od

S očekávaným příchodem Dragon’s Dogma 2 na konzole PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC tento měsíc, Capcom odkrývá nové detaily o hře, včetně délky příběhové kampaně.

Délka Dragon’s Dogma 2

Připravte se na novou kapitolu ve světě Dragon’s Dogma, která dorazí 22. března na nejnovější herní platformy. Capcom, tvůrce hry, využil dlouholeté zkušenosti a přístupy z prvního dílu k vytvoření pokračování, které má hráčům nabídnout rozsáhlý a poutavý zážitek.

Režisér Hideaki Itsuno diskutoval o filozofii stojící za hrou, zvláště o délce a hloubce příběhové linie. Dragon’s Dogma 2 by měla nabídnout podobnou délku hlavní příběhové kampaně jako její předchůdce, což znamená asi 37 hodin hraní pro ty, kteří se zaměří na hlavní příběh. Tento odhad vychází z údajů shromážděných platformou HowLongToBeat, která sleduje čas strávený hráči ve videohrách.

Navíc, pro hráče, kteří si chtějí hru užít co nejvíce a prozkoumat každý kout, by měla Dragon’s Dogma 2 nabízet rozsáhlý obsah, možná přesahující stohodinovou hranici. Itsuno zdůrazňuje, že pro ty, kteří mají zájem objevovat, experimentovat a ponořit se do různých aspektů hry, se doba hraní výrazně prodlouží díky bohatému výběru vedlejších misí a aktivit.

Obrázek: dragonsdogma.com

Zdroj: Gamers Generation 

​