Dragon Age: The Veilguard slibuje revoluční systém tvorby postav

Dragon Age: The Veilguard slibuje revoluční systém tvorby postav

2 července, 2024 0 Od
[[{“value”:”

Nový díl série Dragon Age, nazvaný The Veilguard, se od svého předchůdce odlišuje mnoha změnami, včetně přechodu na styl akční RPG.

Dragon Age: The Veilguard a přepracovaný systém tvorby postavy

Série Dragon Age od Bioware je známá svým bohatým příběhem a komplexními herními systémy, které hráčům nabízejí hluboké ponořeni do světa Thedas. Poslední díl, Dragon Age: Inquisition, získal mnoho ocenění za svůj příběh a herní mechaniky, ale zároveň čelil kritice za systém tvorby postav. Postavy vypadaly v herním světě jinak, než jak byly vytvořeny.

V nadcházejícím titulu, Dragon Age: The Veilguard, se však tvůrci rozhodli tento problém vyřešit. V nedávném rozhovoru pro Game Informer kreativní ředitel hry zdůraznil, že nový systém tvorby postav byl přepracován tak, aby reflektoval skutečné osvětlení ve hře, a zaručil, že postavy budou vypadat konzistentně ve všech situacích.

Přechod na akční RPG styl hry byl rozhodnutím, které vyvolalo mezi fanoušky mnoho diskusí a spekulací o kvalitě a směřování série. Inovace v systému tvorby postav jsou odpovědí na dlouhodobé volání fanoušků za větší přesnost a uspokojení.

Obrázek: ea.com

 

Zdroj: Gamers Generation“}]] 

​