Dragon Age: Dreadwolf se představuje v novém traileru

Dragon Age: Dreadwolf se představuje v novém traileru

8 prosince, 2023 0 Od

Po dlouhém čekání fanoušků série Dragon Age, Bioware poskytlo náhled na svůj nový titul, Dragon Age: Dreadwolf, prostřednictvím nového teaser traileru. Oficiální plné odhalení hry je naplánováno na příští léto.

Nový Dragon Age se představuje

Nový teaser trailer poskytuje fanouškům Dragon Age pohled na mapu kontinentu Thedas a několik scenérií, doprovázených úvahami různých postav. Tento trailer nastavuje tón pro očekávané pokračování a ukazuje nové lokace, které hráči budou moci prozkoumat​​​​.

Zatímco trailer vzbuzuje nadšení, přináší i smíšené pocity, protože odhalení plné hry je naplánováno až na příští léto. Přestože to může znamenat další čekání pro fanoušky, naznačuje to, že Bioware dává hře potřebný čas na dokončení a leštění. Vzhledem k nedávným restrukturalizacím a propouštěním v Bioware, je možné, že vydání hry v roce 2024 by mohlo být optimistickým odhadem​​.

Dragon Age: Dreadwolf, dlouho očekávaný přírůstek do série, je obklopen očekáváním a spekulacemi. Trailer přichází po několika letech od oznámení hry a naznačuje, že Dreadwolf může přinést několik nových prvků do již bohatého světa Dragon Age. Fanoušci s napětím očekávají další informace, které přinesou léto a oficiální odhalení.

Obrázek: bioware.com

Zdroj: Gamers Generation 

​