Dovolená na ostrově v Hitmanovi zdarma!

Dovolená na ostrově v Hitmanovi zdarma!

29 července, 2022 0 Od

Přestože vám Jack Sparrow asi nezamává, pirátskou tématiku v nejnovějším Hitmanovi najdete. A to dokonce zdarma!

Odstranění chyb a nová mapa, to vše zadarmo!

Před pár lety vyšel první Hitman. Ne ten úplně první, ale ten, který celou sérii zrestartoval a dal jí nový, moderní nádech. Před pár měsíci vyšel poslední díl z celé trilogie, který nás vzal hned do několika lokací – třeba do Evropy a do sousedního Německa. Celá série se nese ve smyslu solidního mordování padouchů, a to je přesně ta věc, kterou hráči chtějí. Vývojáři z IO Interactive by byli hloupí, kdyby fanoušky nevyslyšeli, a tak hru pravidelně zásobují aktualizacemi.

Nejnovější patch přináší opravy chyb, které hráče velmi trápily. Vylepšeny byly také některé textury a další, mnohem menší věci. Tou zdaleka nejdůležitější úpravou je přidání nové mapy s názvem Ambrose Island. Jak již název napovídá, půjde o ostrov. Ten se nachází v Andamanském moři.

Úvodní cutscéna nám dává vědět, kam se plešatý  Agent 47 vydává nyní. Celý ostrov nabídne hned několik lokací, včetně přístavu s těmi nejotřelejšími kriminálníky-piráty.

Aktualizace, a s ní i Ambrose Island, vyšla už včera, 26. července.  Stejně, jako ostatní mapy, ani tahle určitě nebude nějak extra dlouhá. Vzhledem k tomu, že je zdarma, nemohou si hráči zrovna stěžovat. Na co si hráči stěžovat mohli, byla kontroverze na začátku roku, kdy hra vyšla. Protože vývojáři uzavřeli smlouvu s Epic Games, jejich obchod měl menší časovou exkluzivitu, což vyústilo v negativní recenze na Steamu. Nyní je hra na pěkných 86 procentech.

Novou mapu si můžete zahrát na všech platformách, na kterých vyšla i základní hra.

Obrázek: ioi.dk

Adam Král

Zdroj: Gamers Generation