Dorazilo nové rozšíření pro Victoria 3

Dorazilo nové rozšíření pro Victoria 3

23 května, 2023 0 Od

Paradox Interactive nedávno vydalo nový „immersion pack“ pro populární hru Victoria 3, který se jmenuje Voice of the People a zaměřuje se na množství historických postav.

Voice of the People pro Victoria 3

Voice of the People představuje sofistikované rozšíření, které přináší bohatší simulaci francouzské politiky v průběhu století. To se efektivně doplňuje se systémem „Agitator“, který nabízí dynamickou platformu pro výskyt různých postav prosazujících politické reformy, které vládnoucí mocnosti mohou odmítat. Za zvýšení autentičnosti hraje doba, v níž se děj odehrává, kdy se v politickém dění objevují takové osobnosti, jako Emmeline Pankhurstová nebo italský revolucionář Giuseppe Mazzini.

Rozšíření Voice of the People přidává více než 60 nových historických Agitátorů, umožňuje hráčům prozkoumávat alternativní historické scénáře za účasti skutečných postav, jako jsou John Brown, Emmeline Pankhurstová a Enver Paša. Tyto postavy jsou začleněny do vylepšeného systému „Agitator“, který poskytuje širší možnosti a angažovanost v politické reformě a rozvoji vašeho národa.

Rozšíření také zavádí speciální akce Agitátorů, které umožňují hráčům podpořit agitátory tím, že je jmenují vůdci zájmových skupin, nebo je naopak vyhostit a zmírnit tak jejich vliv. V určitých situacích můžete dokonce pozvat exulanty z jiných národů do své společnosti, aby jste využili jejich inovativní myšlenky.

Voice of the People také přináší unikátní francouzský obsah, včetně nových událostí, misí a rozhodnutí inspirovaných francouzskou historií. Hráči mohou využít své pozice v severní Africe, podpořit jednoho z pretendentů na francouzský trůn nebo vytvořit silnou francouzskou říši v Evropě a po celém světě.

Obrázek: paradoxinteractive.com

Zdroj: Gamers Generation 

​