Dočkáme se nového KOTORu? Vše nasvědčuje tomu že se něco chystá

Dočkáme se nového KOTORu? Vše nasvědčuje tomu že se něco chystá

9 února, 2021 0 Od Jan Soukup

Název: Star Wars: Knights of the Old Republic
Žánr: RPG

Star Wars KOTOR

Posledních pár měsíců se hemží internet informacemi o nových Star Wars, ať už se jedná o spekulace či holá fakta, tak v naší redakci věříme že se nejedná ze strany hráčů o takzvané “přání otce myšlenky”.

Bezpochyby se KOTOR řadí mezi jedno z kultovních RPG značky Star Wars na jehož pokračování nebo případný prequel čekají fanoušci už celou řádku let. V posledních dnech se ale studio Aspyr snaží získat zkušenější vývojáře, kteří by doplnili jejich řady. Jedno velké jméno už se ke studiu přidalo a to Courtney Woods, která je scénaristkou některých her od BioWare.

KOTOR game

Nutné zmínit je také to, že Aspyr už má zkušenosti s touto sérii na bázi portů dalších platforem. Osobně se tedy přikláním k tomu, že se nejedná z velké části o spekulace, ale téměř jistě je hra v předprodukční fázi nebo i dál. Vše jen umocňuje fakt, kterým je obnovení vydavatelského labelu Lucas Games, navíc se vydavatel rozhodl dát možnost licencovaných her i jiným než stávajícím Electronic Arts. Co vy? Hráli jste KOTOR? My doufáme že se této hry dočkáme!

Napsal: Jan Soukup
@voberutekrute