Do Overwatch 2 dorazí nová sezóna

Do Overwatch 2 dorazí nová sezóna

3 prosince, 2022 0 Od

Overwatch 2 je free-to-play verze původní hry z roku 2016, která je nyní ve své druhé sezóně. Hra byla vydána 4. října 2022 a hlavní postavou Battle Passu je Kiriko.

Nový hrdina ve hře Overwatch 2 bude tank

S novou sezónou přicházejí i nové věci. Hra je zdarma, ale za vše ostatní musíte v podstatě zaplatit. Jedním z hlavních zdrojů tahání peněz z hráčů je Battle Pass. Ta má dvě různé úrovně získávání odměn. První z nich je získávání bezplatných odměn. Druhá je prémiová, která stojí 10 eur a umožní vám okamžitě odemknout nového hrdinu.

Druhá sezóna představuje nového hrdinu jménem Ramattra. Jedná se o tank hrdinu, takže bude mít hlavně obranné schopnosti a vyšší počet životů. Postava má mnoho schopností. Novou postavu si můžete zdarma odemknout v rámci Battle Passu 55. úrovně, což vám určitě zabere několik dní. Na druhou stranu můžete využít krás systému pay to play a odemknout si postavu okamžitě zakoupením prémiového Battle Passu.

Hráči se také mohou těšit na novou mapu zdarma. Hráči samozřejmě mohou očekávat výpadek serveru při vydání nové sezóny. Konkrétně se budou vyskytovat problémy s přihlašováním, jako tomu bylo při vydání verze Overwatch 2. Druhá sezóna vyjde již 6. 12. 2022.

Obrázek: blizzard.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation