Do Dead by Daylight dorazí nový update

Do Dead by Daylight dorazí nový update

23 února, 2023 0 Od

Vývojáři hry Dead by Daylight budou každé tři měsíce přinášet hráčům nové postavy. Tentokrát se můžeme těšit na dva přeživší a jednoho vraha.

Dead by Daylight a nový update

V tuto chvíli je na základě prvních videí a her na testovacím serveru trochu jasné, že nový zabiják jménem Skull Merchant nebude pro každého. Spousta lidí kritizuje drobnou lenost kolem schopností zabijáka a fakt, že jde o další postavu s v podstatě základním útokem. Lidé pravděpodobně čekají na další typ zabijáka s dlouhým dosahem, jako je Huntress. Na druhou stranu, někteří lidé čekali na Terminátora, protože první trailer, kde byly ukázány lebky, donutil lidi si tuto informaci přečíst.

Do hry přibudou další dvě postavy se jmény Thalyta Lyra a Renato Lyra. Tentokrát do hry nebude přidána nová mapa, ale budou předělány dvě starší. Těmito mapami jsou Shelter Woods a Mother’s Dwelling. Familiáry na mapách mohou trochu změnit hratelnost, například okraje, a hlavně vyvážit některé většinou prázdné oblasti bez palet, které byly hlavně na první zmíněné mapě. Nová kapitola Tools of Torment vyjde 7. března 2023.

Obrázek: deadbydaylight.com

Zdroj: Gamers Generation