Do AC Valhalla zavítá roguelike mód

Do AC Valhalla zavítá roguelike mód

31 července, 2022 0 Od

Do vikinského Assassin´s Creed Valhalla míří porce roguelike zábavy. Vaším úkolem bude prolézt nekonečným množstvím dungeonů a porazit všechny nepřátele v cestě. Na jeden pokus.

Co nového hráči dostanou?

Série Assassin´s Creed tu je s námi už nějakou dobu, za kterou Ubisoft dokázal vyprodukovat neskutečné množství dílů a dodatků. Nejnovější díl s podtitulem Valhalla nás vzal až za oceán k vikingům. Přestože to asasíni v pravém slova smyslu úplně nebyli, fanoušci titul přijali dost pěkně. Aby na úspěch vývojáři navázali, rozhodli se, že vytvoří DLC, ke kterému odhalili datum vydání.

Forgotten Saga, jak se dodatek jmenuje, není úplně dodatkem. Je to mód do původní hry, který je zdarma. Z open-world mlátičky rázem udělá roguelike hru, ve které bude vaším úkolem, dostat se co nejdál to půjde. To, že je mód ve fázi vývoje víme od poloviny června. Ubisoft se rozhodl pod jedním z videí napsat, že hra vyjde 2 srpna, což znamená za pár dnů.

Do série roguelike zavítá úplně poprvé, a tak je to něco, na co se fanoušci těší. Jak celý mód dopadne, je otázkou. Pokud vlastníte původní hru, projdete si dungeony a variace nepřátel?

Zdroj obrázku: Ubisoft

Zdroj: Gamers Generation