DLC Final Chapter pro Callisto Protocol oznámeno

DLC Final Chapter pro Callisto Protocol oznámeno

20 června, 2023 0 Od

Nové DLC pro hororovou sci-fi hru The Callisto Protocol otevírá novou kapitolu napětí a hrůzy, která ukončí celý příběh hry.

The Callisto Protocol – Final Chapter odhalen

Nové DLC pro hororovou sci-fi hru The Callisto Protocol, které představuje další děsivou kapitolu a uzavírá příběh hry, bylo právě oznámeno. Po nedávném rozšíření hry o nový režim, hráči teď mají možnost vstoupit do dalších děsivých sfér tohoto titulu.

The Callisto Protocol, od doby svého vydání, byl často srovnáván s oblíbenou hororovou franšízou Dead Space, zvláště kvůli svému děsivému tělovému hororu a prvky těžké sci-fi. Přesto tato hra vzešla z myšlenek Glena Schofielda, spolutvůrce Dead Space, a je odlišná svými jedinečnými rysy, jako je inovativní příběh a bojové mechanismy, které vyvolávají silné reakce hráčů.

Hra se během svého vývoje stále rozvíjela díky aktualizacím a předchozím DLC, včetně obtížného režimu Contagion, který rozšířil příběh hry a poskytl fanouškům ještě větší výzvy. Příští DLC zavádí protagonistu Jacoba do finální bitvy, což je něco, na co se mohou hráči, kteří si hru oblíbili, opravdu těšit.

Prepare for Final Transmission, the heart-pounding final chapter of The Callisto Protocol.

Play 48 hours early on June 27, exclusively on PlayStation, followed by a wider release on June 29 for all other platforms. pic.twitter.com/m6aBxqMGto

— The Callisto Protocol (@CallistoTheGame) June 16, 2023

Obrázek: playstation.com

Zdroj: Gamers Generation 

​