DLC Blood Storm pro Midnight Suns se potýká se závažnou chybou

DLC Blood Storm pro Midnight Suns se potýká se závažnou chybou

16 května, 2023 0 Od

Nové DLC Blood Storm pro hru Midnight Suns přináší do hry nejen novou postavu, ale bohužel také znovuobnovenou frustrující chybu.

Frustrující chyba v DLC Blood Storm

Frustrující chyba v Midnight Suns se opět vrací, tentokrát s vydáním herního DLC Blood Storm. Přidání mocného člena X-Menů Storm do Midnight Suns sice přináší nový obsah, ale bohužel nenapráví chybu, která trápí hru od samotného vydání DLC. Hráči se na komunitních fórech stěžují, že nemohou odemknout žádné úspěchy nebo trofeje spojené s Blood Storm a jediným řešením se zdá být začít hru úplně znovu.

Rozšíření pro Midnight Suns obsahuje čtyři samostatné balíčky DLC, které přidávají nové postavy a příběhový obsah. Do této série patří Deadpool, Venom, Morbius a nyní také Storm, která rozšíření ještě více obohacuje. Každé DLC je doplněno o sady úspěchů, které hráči mohou splnit. Například DLC Blood Storm klade za cíl hráčům dokončit příběhové mise, provést výzkum, přijmout výzvy a další úkoly.

Bohužel ne všichni hráči, kteří tyto úspěchy splní, obdrží za své úsilí odměnu. Hráči Midnight Suns hlásí, že i po dokončení všech souvisejících úkolů se jim mnoho, ne-li všechny, příslušné úspěchy z DLC nesprávně aktivují. Zatím není k dispozici žádné jasné a okamžité řešení tohoto problému.

Zdroj: Gamers Generation 

​